czwartek, 12 wrzesień 2019 kl. 11:10

Samochód może wywołać uśmiech na twarzy. Ale straszna pożyczka samochodowa może zamienić uśmiech w grymas... Jeśli nie jesteś zadowolony z kredytu samochodowego, utrudni to zarządzanie płatnościami miesięcznymi. W takiej sytuacji refinansowanie kredytu samochodowego jest właściwym sposobem na zatrzymanie zmartwień.

Oznacza to po prostu zastąpienie istniejącego kredytu samochodowego nowym i innym. Nowy pożyczkodawca spłaci bieżącą pożyczkę samochodową. Ponadto będziesz mógł korzystać z takich korzyści, jak:

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,
piątek, 28 czerwiec 2019 kl. 09:54

Lokaty terminowe poniekąd dalej przegrywają z lokatami krótkoterminowymi, ale Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się obniżać stopy procentowe. Czy walka jest teraz wyrównana? No cóż, pora to sprawdzić.

Zanim jednak przejdziemy do właściwego tematu warto sobie przytoczyć pojęcie lokaty długoterminowej. Jest to pewna umowa zawierana pomiędzy bankiem i klientem, gdzie dokonywany jest depozyt środków pieniężnych. Zawierana najczęściej na czas określony. Jaki bank ma obowiązek? Oczywiście zwrotu środków wraz z naliczonymi odsetkami podczas okresu trwania lokaty bankowej. Lokaty możemy podzielić ze względu na:
-odnawialne
-nieodnawialne

 
czwartek, 02 maj 2019 kl. 12:26

W ramach restrukturyzacji zadłużenia można wykorzystać wiele narzędzi. Kredytobiorcy chętnie wybierają wakacje kredytowe, podpisują aneksy do umowy, ale przy dużym obciążeniu długami do gry wchodzi jedynie konsolidacja. Czego potrzebujesz do podpisania umowy o kredyt konsolidacyjny i czym charakteryzują się formalności w banku?