środa, 10 wrzesień 2014 kl. 10:09

Oszczędzanie pieniędzy w dzisiejszych czasach jest znane, nie jedna osoba się decyduje z tego względu, że warunki są naprawdę korzystne. Pierw warto pobrać cenne wskazówki, ściśle zapoznać się z powyższą kwestię, aby czasem nie żałować swojego kroku. Mowa jest tu przede wszystkim o lokatach, śmiało można określić tę formę jako zamrażanie swoich środków poprzez współpracę z daną instytucją bankową.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
czwartek, 04 wrzesień 2014 kl. 11:48

Pójście na emeryturę wydaje się wielu osobą rzeczą tak odległą, że nie chce się aż specjalnie nad tym zastanawiać, dopóki nie nadejdzie taki wiek, w którym ilość lat do emerytury gwałtownie się kurczy. Wtedy jednak bardzo często jest za późno na to, aby gromadzić fundusze, jakie mogłyby nam podczas jesieni życia pomóc, które byłyby dodatkiem do emerytury i dzięki którym mielibyśmy pewność, że choćby nasza comiesięczna pensja była niewielka, to i tak sobie poradzimy, i to całkiem nieźle. Jaki zatem jest wniosek? Przede wszystkim taki, że o emeryturze powinno zacząć się myśleć od razu w chwili podjęcia jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Im później, tym gorzej. Choć oczywiście wszystko należy robić z głową i z rozsądkiem. A najrozsądniejszym wyjściem w tej sytuacji wydaje się założenie specjalnej lokaty emerytalnej.

 
admin | | Użyte znaczniki: , ,
wtorek, 26 sierpień 2014 kl. 14:46


Finansowe propozycję czy opłacalne Jest tak wiele propozycji finansowych, chociażby lokaty, które aktualnie cieszą się konkretną frekwencją zainteresowania. Trzeba przyznać, że poziom funkcjonowania jest wysoki, można odłożyć trochę pieniądza, ale wiadomo jak to jest gdy środki ma się do dyspozycji, jest bez wątpienia pokusa. Po co w taki sposób ryzykować, skoro jest bank, dzięki którym można zamrozić finanse na odpowiednie oprocentowanie. Jest bezpieczeństwo i jeszcze zarobek gwarantowany, zatem czy to rozwiązanie nie jest opłacalne?