wtorek, 26 sierpień 2014 kl. 14:46


Finansowe propozycję czy opłacalne Jest tak wiele propozycji finansowych, chociażby lokaty, które aktualnie cieszą się konkretną frekwencją zainteresowania. Trzeba przyznać, że poziom funkcjonowania jest wysoki, można odłożyć trochę pieniądza, ale wiadomo jak to jest gdy środki ma się do dyspozycji, jest bez wątpienia pokusa. Po co w taki sposób ryzykować, skoro jest bank, dzięki którym można zamrozić finanse na odpowiednie oprocentowanie. Jest bezpieczeństwo i jeszcze zarobek gwarantowany, zatem czy to rozwiązanie nie jest opłacalne?

 
wtorek, 12 sierpień 2014 kl. 15:00

Co to znaczy, że kredyt gotówkowy jest albo nie jest efektywny? Krótko mówiąc, chodzi o to, czy osoba, która go bierze, jest z niego usatysfakcjonowana, ponieważ się on jej opłaca. Niektórzy mogą pomyśleć, że kredyt gotówkowy niekoniecznie musi się opłacać, przecież oddaje się kwotę większą, niż się brało, niemniej jednak – biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe czynniki – nie jest to sprawa aż tak oczywista. Chodzi mianowicie o to, że przecież kredyt jest nam potrzebny doraźnie, a jeżeli nie chcesz aby zbyt nadwyrężył Twoją kieszeń to sprawdź ofertę na kredyt gotówkowy (https://www.17bankow.com).

 
admin |
poniedziałek, 28 lipiec 2014 kl. 15:21

 

 

Nauka oszczędzania

Nasze dzieci dzisiaj szybciej dojrzewają, jednak samodzielne stają się o wiele później, niż miało to miejsce w latach dawnych, nie mówiąc o poprzednich wiekach, kiedy nastolatki zakładały rodziny i musiały same o siebie dbać, a także o rodziców, dziadków i całą rodzinę. Dlatego też bardzo ważne jest dzisiaj, żeby młodych ludzi uczyć przynajmniej oszczędności i bycia gospodarnym, co przyda się w późniejszym ich życiu, w dorosłości, w którą wkroczą nieco później niż ich rodzice czy też dziadkowie. Naukę oszczędzania dobrze zacząć od założenia nastolatkowi konta oszczędnościowego. Najlepiej takiego, które będzie wymagało wpłacania każdego miesiąca określonej kwoty. Wtedy młody człowiek zobowiązany będzie do wpłacania określonych funduszy każdego miesiąca, odejmując sobie je na przykład z kieszonkowego. Do czego doprowadzi tego typu działanie? Przede wszystkim do tego, że nauczy się on odpowiedzialności za swoje pieniądze, a także oszczędności. Będzie wiedział, że jeśli będzie regularnie odkładał określone kwoty, wtedy po jakimś czasie zgromadzi tyle, ile starczy mu na kupno czegoś: roweru, telefonu czy czegokolwiek innego. A samodzielnie zaoszczędzone pieniądze zawsze bardziej się szanuje niż takie, które dostaje się i wydaje od razu.

 
admin | | Użyte znaczniki: , ,