wtorek, 16 wrzesień 2014 kl. 11:14

Każdy z nas stara się oszczędzać. Odkładamy pieniądze, które mamy zamiar spożytkować na konkretny cel, lub też zostawiamy je na tzw. czarną godzinę. Zamiast jednak trzymać je w mieszkaniu - lepiej jest wpłacić je na konto oszczędnościowe, lub lokatę bankową. W przypadku tej drugiej możemy zdecydowanie więcej zyskać, musimy jednak w większości przypadków pozostawić na niej pieniądze przez całkiem długi czas. Mimo wszystko - oszczędzanie zdecydowanie się opłaca, warto zacząć oszczędzać jak najszybciej.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
środa, 10 wrzesień 2014 kl. 10:09

Oszczędzanie pieniędzy w dzisiejszych czasach jest znane, nie jedna osoba się decyduje z tego względu, że warunki są naprawdę korzystne. Pierw warto pobrać cenne wskazówki, ściśle zapoznać się z powyższą kwestię, aby czasem nie żałować swojego kroku. Mowa jest tu przede wszystkim o lokatach, śmiało można określić tę formę jako zamrażanie swoich środków poprzez współpracę z daną instytucją bankową.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
czwartek, 04 wrzesień 2014 kl. 11:48

Pójście na emeryturę wydaje się wielu osobą rzeczą tak odległą, że nie chce się aż specjalnie nad tym zastanawiać, dopóki nie nadejdzie taki wiek, w którym ilość lat do emerytury gwałtownie się kurczy. Wtedy jednak bardzo często jest za późno na to, aby gromadzić fundusze, jakie mogłyby nam podczas jesieni życia pomóc, które byłyby dodatkiem do emerytury i dzięki którym mielibyśmy pewność, że choćby nasza comiesięczna pensja była niewielka, to i tak sobie poradzimy, i to całkiem nieźle. Jaki zatem jest wniosek? Przede wszystkim taki, że o emeryturze powinno zacząć się myśleć od razu w chwili podjęcia jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Im później, tym gorzej. Choć oczywiście wszystko należy robić z głową i z rozsądkiem. A najrozsądniejszym wyjściem w tej sytuacji wydaje się założenie specjalnej lokaty emerytalnej.

 
admin | | Użyte znaczniki: , ,