wtorek, 07 październik 2014 kl. 08:43

Od dość dawna dla wielu osób kredyty gotówkowe są jedynym sposobem na to, aby kupić sobie nowe sprzęty czy zrealizować inne marzenia, jak na przykład wyjazd na wakacje. Czy jednak kredyt jest naprawdę taki tani, jako to opisują obecnie banki? Wielu osobom wciąż wydaje się, iż kredyt gotówkowy na tak zwany dowolny cel leży poza ich możliwościami finansowymi, a wizja oddawania bankom znacznie wyższej sumy niż się pożyczyło, czasem ich  przeraża. Jednak bank także musi zarobić na udzielaniu kredytów, a przede wszystkim robiąc to, ryzykuje własnymi pieniędzmi. Jest bowiem bardzo wiele osób które nie spłacają na czas swoich zobowiązań i dlatego banki muszą takie ryzyko przewidzieć i powinno ono zostać wkalkulowane w koszty prowadzonej przez nich działalności. Najlepszy ranking kredytów znajdziecie na tej stronie, są tam zebrane najlepsze oferty w jednym miejscu.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
czwartek, 25 wrzesień 2014 kl. 09:11

Mieszkasz w Holandii i chcesz zostać tam na dłużej, ale jeszcze nie masz odpowiedniej ilości pieniędzy na ten cel? Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie – nie musisz myśleć o rozwiązaniach takich jak kredyty gotówkowe chociaż jest to najczęściej wykorzystywany przez ludzi sposób na spełnienie marzeń czy po prostu realizacje założonego przez nich celu. Jak się okazuje, banki wbrew pozorom są bardzo chętne na to, aby takie kredyty gotówkowe ludziom przyznawać, no ale mimo wszystko trzeba spełnić pewne warunki, tak to zawsze bywa. Można wziąć kredyt zarówno mieszkając tutaj jak i pracując za granicą, na przykład w Holandii.

 
admin |
wtorek, 16 wrzesień 2014 kl. 11:14

Każdy z nas stara się oszczędzać. Odkładamy pieniądze, które mamy zamiar spożytkować na konkretny cel, lub też zostawiamy je na tzw. czarną godzinę. Zamiast jednak trzymać je w mieszkaniu - lepiej jest wpłacić je na konto oszczędnościowe, lub lokatę bankową. W przypadku tej drugiej możemy zdecydowanie więcej zyskać, musimy jednak w większości przypadków pozostawić na niej pieniądze przez całkiem długi czas. Mimo wszystko - oszczędzanie zdecydowanie się opłaca, warto zacząć oszczędzać jak najszybciej.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,