czwartek, 02 maj 2019 kl. 12:26

W ramach restrukturyzacji zadłużenia można wykorzystać wiele narzędzi. Kredytobiorcy chętnie wybierają wakacje kredytowe, podpisują aneksy do umowy, ale przy dużym obciążeniu długami do gry wchodzi jedynie konsolidacja. Czego potrzebujesz do podpisania umowy o kredyt konsolidacyjny i czym charakteryzują się formalności w banku?

 
piątek, 01 marzec 2019 kl. 13:14

Kredyt konsolidacyjny z roku na rok staje się coraz bardzie popularny i korzysta z niego coraz więcej osób. Mimo tego jednak z pewnością znajdziemy sporo osób którym zadając pytanie co to jest konsolidacja nie będą w stanie wyjaśnić ego pojęcia. Z pewnością dotyczy to osób które nie mają za wiele do czynienia z kredytami i co za tym idzie nie zgłębiają wiedzy na ten temat. Spora grupa osób jednak doskonale wie co to jest konsolidacja i coraz chętniej się na nią decyduje choć jak się okazuje nie zawsze jest to dobre i opłacalne dla nas rozwiązanie. Konsolidacją kredytu są zainteresowane przede wszystkim osoby które zaciągnęły w ostatnim czasie kilka kredytów i niestety nie radzą sobie z ich spłatą bądź też odczuwają ogromny dyskomfort spłacając co jakiś czas inny kredyt gdyż powoduje to ogromny chaos w ich domowych finansach. A zatem na konsolidację decydujemy się zarówno z wygody tylko po to by zamienić kilka różnych rat na jedną większą i wykonywać przelew tylko raz w tygodniu, bądź też w sytuacji kiedy niestety nie radzimy sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań i w tym celu szukamy oszczędności, znajdziesz je tutaj - www.17bankow.com/kredyty-konsolidacyjne wejdź i przekonaj się jak pomóc sobie spłacić kredyt.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,
sobota, 29 grudzień 2018 kl. 11:42

Kredyt na 50 000 złotych na 60 miesięcy w mBanku.

W mBanku możemy pożyczyć od 500 złotych o maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank wynosi od 3 do 96 miesięcy. Pożyczając tutaj 50 000 złotych na okres 60 miesięcy, będzie nas on kosztował 23 020 złotych. Raty miesięczne jakie będzie wpłacał do miesiąc do banku kredytobiorca będą o 1 217 złotych. Całkowita kwota jaką trzeba będzie zwrócić do banku będzie równa 73 020 złotych. Patrząc na inne oferty w innych bankach koszt tego kredytu nie jest ani najmniejszy z ofert, ani też najwyższy. Okres kredytowania jest dosyć długi i z pewnością jeżeli spłacilibyśmy kredyt w krótszym czasie, koszta z nim związane byłyby o wiele niższe.