czwartek, 30 sierpień 2018 kl. 12:30

Analiza zdolności kredytowej to praktycznie podstawowe zagadnienie z perspektywy każdego kredytobiorcy. Co się jednak składa na zdolność kredytową i jak realnie udoskonalić potencjał budżetu domowego przed zaciągnięciem długoterminowego zobowiązania. W artykule poznasz od podstaw zasady analizy kredytobiorcy w bankach detalicznych. Zobaczysz też, gdzie masz szansę poprawy finansowej w stosunkowo krótkim czasie.

 
środa, 04 lipiec 2018 kl. 11:21

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu mechanicznego i potrzebujesz pożyczki, powinieneś rozważyć skorzystanie z pożyczki zabezpieczonej samochodem. Ważne jest jednak to, by instytucja od któej pożyczasz była profesjonalna i o doskonałej reputacji, gdyż tylko taka może pomóc Ci szybko uzyskać krótkoterminową pożyczkę.

To sposób na zaciągnięcie pożyczki bez przechodzenia przez bank. Większość z nas weźmie choć raz pożyczkę w ciągu swojego życia. Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców, potrzebujesz tylko jednej pożyczki. Dzisiaj jednak gospodarka światowa jest zła, a bezrobocie jest wysokie, a wiele osób szuka sposobów na zaciągnięcie pożyczek, które są proste, łatwe, bezpieczne i pod warunkiem, że można spełnić warunki zwrotu pieniędzy, bez ryzyka.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,
wtorek, 10 kwiecień 2018 kl. 11:07

W ostatnich latach kredyty stają się coraz bardziej popularne i sięga po nie coraz więcej osób. Jak się okazuje ogromnym zainteresowaniem cieszą się również kredytu samochodowe, które jeszcze nie dawno były nieco mniej popularnym produktem bankowym. Coraz częściej banki proponują nam oferty dotyczące tylko i wyłącznie samochodów. Sa to zarówno samochody osobowe jak i przyczepy kempingowe, motocykle, skutery, a nawet łodzie motorowe.

 
admin |