sobota, 29 grudzień 2018 kl. 11:42

Kredyt na 50 000 złotych na 60 miesięcy w mBanku.

W mBanku możemy pożyczyć od 500 złotych o maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank wynosi od 3 do 96 miesięcy. Pożyczając tutaj 50 000 złotych na okres 60 miesięcy, będzie nas on kosztował 23 020 złotych. Raty miesięczne jakie będzie wpłacał do miesiąc do banku kredytobiorca będą o 1 217 złotych. Całkowita kwota jaką trzeba będzie zwrócić do banku będzie równa 73 020 złotych. Patrząc na inne oferty w innych bankach koszt tego kredytu nie jest ani najmniejszy z ofert, ani też najwyższy. Okres kredytowania jest dosyć długi i z pewnością jeżeli spłacilibyśmy kredyt w krótszym czasie, koszta z nim związane byłyby o wiele niższe.

 
poniedziałek, 22 październik 2018 kl. 13:26

Kredyty dla firm oferują różnorodne banki, ponieważ chcą one wspomóc przedsiębiorców, aby mogli się oni rozwijać. Takie kredyty najczęściej zaciągają młodzi właściciele firm. Nie mają oni zbyt dużego wkładu własnego, dlatego chcą wspomóc się takim rozwiązaniem. Kredyt pozwala otworzyć od podstaw taką firmę lub ją rozwinąć. Banki oferują bardzo korzystne kredyty dla firm. Kwoty, jakie można dostać są naprawdę duże, a oprocentowanie jest niezwykle atrakcyjne. Niektóre banki udzielają kredytów nawet na miliony złotych. Okres spłaty przy takiej kwocie można sobie rozłożyć nawet na 20 lat. Jest to doskonały czas, ponieważ wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że firma zdąży się już odpowiednio rozwinąć. Banki zapewniają wielkie udogodnienia firmom odnośnie załatwiania wszystkich formalności, bowiem wiele spraw można załatwić przez Internet. Banki wychodzą naprzeciw takim młodym, jeszcze dobrze nierozwiniętym bankom.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,
czwartek, 30 sierpień 2018 kl. 12:30

Analiza zdolności kredytowej to praktycznie podstawowe zagadnienie z perspektywy każdego kredytobiorcy. Co się jednak składa na zdolność kredytową i jak realnie udoskonalić potencjał budżetu domowego przed zaciągnięciem długoterminowego zobowiązania. W artykule poznasz od podstaw zasady analizy kredytobiorcy w bankach detalicznych. Zobaczysz też, gdzie masz szansę poprawy finansowej w stosunkowo krótkim czasie.