poniedziałek, 19 luty 2018 kl. 09:18

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku.

Santander Consumer Bank oferuje nam kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0% w skali roku. Z prowizji za udzielenie takiego zobowiązania ten bank również rezygnuje. Kwota jaka jest dostępna w tym banku wynosi od 10 tysięcy złotych do 60 tysięcy złotych. Okres kredytowania z jakiego można skorzystać wynosi maksymalnie 96 miesięcy. Jest to kredyt samochodowy jaki nie będzie nas nic kosztował. Pożyczając na rok 10 000 złotych spłacimy dokładnie taką samą kwotę. RRSO będzie równe 0% w skali roku, a każda z rat jakie przyjdzie nam spłacać będzie po 833,33 złotych. Nie wiele jest tak korzystnych ofert na rynku jak ta.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
piątek, 01 grudzień 2017 kl. 12:33

Kredytowanie potrzeb gospodarstwa domowego w okresie świątecznym to już wręcz krajowa tradycja. Warto rozpatrzyć wszystkie za i przeciw kredytom gotówkowym na święta, aby właściwie zarządzać budżetem domowym i po prostu nie przesadzić z nadmiernymi wydatkami. W artykule zobaczysz, czy warto brać kredyt gotówkowy na święta i na jakich warunkach.

 
wtorek, 17 październik 2017 kl. 09:30

Co to jest pożyczka konwencjonalna?

Pożyczki konwencjonalne to kredyty hipoteczne udzielane przez prywatnych kredytodawców, które spełniają wymogi ubezpieczeniowe. W rzeczywistości prawie 70% wszystkich kredytów mieszkaniowych dokonanych w Polsce jest konwencjonalnych. Są podmiotami sponsorowanymi przez rząd, a nie agencjami, które są regulowane. Teraz pora zapoznać się z dwiema głównymi cechami tradycyjnych produktów hipotecznych. Słowo "konwencjonalny" oznacza pożyczkę nieobjęty przez agencję rządową (w przeciwieństwie do pożyczek, które są wspierane przez zarządzane przez rząd pule ubezpieczeniowe). Również wielkość pożyczek konwencjonalnych nie może przekroczyć limitu kredytowego ustalonego przez rząd. Biorąc pod uwagę ścisłe powiązania dwóch funkcji, często słyszy się dwa słowa "konwencjonalny" i "zgodny" w tym samym zdaniu.

 
admin | | Użyte znaczniki: , ,