wtorek, 10 kwiecień 2018 kl. 11:07

W ostatnich latach kredyty stają się coraz bardziej popularne i sięga po nie coraz więcej osób. Jak się okazuje ogromnym zainteresowaniem cieszą się również kredytu samochodowe, które jeszcze nie dawno były nieco mniej popularnym produktem bankowym. Coraz częściej banki proponują nam oferty dotyczące tylko i wyłącznie samochodów. Sa to zarówno samochody osobowe jak i przyczepy kempingowe, motocykle, skutery, a nawet łodzie motorowe.

 
admin |
poniedziałek, 19 luty 2018 kl. 09:18

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku.

Santander Consumer Bank oferuje nam kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0% w skali roku. Z prowizji za udzielenie takiego zobowiązania ten bank również rezygnuje. Kwota jaka jest dostępna w tym banku wynosi od 10 tysięcy złotych do 60 tysięcy złotych. Okres kredytowania z jakiego można skorzystać wynosi maksymalnie 96 miesięcy. Jest to kredyt samochodowy jaki nie będzie nas nic kosztował. Pożyczając na rok 10 000 złotych spłacimy dokładnie taką samą kwotę. RRSO będzie równe 0% w skali roku, a każda z rat jakie przyjdzie nam spłacać będzie po 833,33 złotych. Nie wiele jest tak korzystnych ofert na rynku jak ta.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , ,
piątek, 01 grudzień 2017 kl. 12:33

Kredytowanie potrzeb gospodarstwa domowego w okresie świątecznym to już wręcz krajowa tradycja. Warto rozpatrzyć wszystkie za i przeciw kredytom gotówkowym na święta, aby właściwie zarządzać budżetem domowym i po prostu nie przesadzić z nadmiernymi wydatkami. W artykule zobaczysz, czy warto brać kredyt gotówkowy na święta i na jakich warunkach.