poniedziałek, 03 kwiecień 2017 kl. 11:11

Jeśli chodzi o karty kredytowe to one dość często u niektórych osób mogą budzić nieuzasadniony lęk. Jednak takie negatywne podejście do nich nie będzie niczym odpowiednim. Nie należy podchodzić do tego w taki sposób. Niezbędne jest spojrzenie na to ze zdecydowanie innej perspektywy.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,
środa, 08 marzec 2017 kl. 11:20

Nie zawsze zdolność kredytowa klienta pozwala mu na zaciągnięcie kredytu. Bank, udzielając kredytobiorcy pożyczki musi upewnić się, czy wnioskodawca jest rzetelny i daje gwarancję, że nie zawiedzie zaufania banku. Jeśli prawość kredytobiorcy jest w sposób uzasadniony kwestionowana, wówczas pod uwagę powinny być brane tylko dwie drogi działania: zmiana wnioskodawcy lub zerwanie stosunków i wypowiedzenie umowy kredytowej prowadzące do spłaty kredytu lub pokrycia spłaty z innych źródeł (upłynnienie przedmiotu zabezpieczenia, egzekucja z innych składników majątku kredytobiorcy), szukaj dobrych ofert na portalbankowy.info/.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , , ,
środa, 01 luty 2017 kl. 13:51

W sektorze kredytowym występują nie tylko bogate podmioty. Umowy kredytowe podpisuje się nawet z osobami niezwykle słabo zarabiającymi, ale pod wieloma warunkami. Rynek kredytowy dla osób wykluczonych finansowo to bardzo ciekawe pojęcie, dyskutowane nawet w środowisku międzynarodowym. Kim jest zatem osoba wykluczona finansowo i w jakich warunkach taki podmiot ma szansę ubiegać się o kredyt gotówkowy? Sprawdź sam http://www.kredytowysklep.pl/.

 
admin | | Użyte znaczniki: , , , ,