Najlepsze lokaty bankowe w grudniu.

Idea Bank proponuje nam bardzo opłacalne lokaty.

Grudzień to miesiąc świąteczny w jakim wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu. Są jednak osoby, które mają dodatkowe pieniądze i chcą je wpłacić na lokatę. Sprawdźmy jakie lokaty są w grudniu są najbardziej chodliwe. Sprawdzanie zacznijmy od oferty Idea Banku. Jest to lokata 4% na okres dwóch miesięcy lub z oprocentowaniem 3,5%, jeżeli założymy lokatę na miesiąc lub na trzy miesiące. Stopa procentowa lokaty bez względu na ilość miesięcy na jakie ją założymy jest cały czas stała. Jest to oferta idealna dla wszystkich, którzy mają drobne oszczędności i chcą je powiększyć. Warto inwestować swoje pieniądze, a nie trzymać ich bezczynnie na koncie. Do tego, aby założyć lokatę, nie trzeba zakładać konta ROR. Oferta taskierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów Idea Banku. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty to jedyny1 000 złotych, zaś maksymalna kwota jaką można wpłacić na lokatę to 10 000 złotych. Zakres kwot nie jest duży i dlatego też jest to idealna propozycja dla osób mających małe oszczędności. Zakładając lokatę online zrobimy to naprawdę w ekspresowym tempie. Jak już wspomniano wcześniej oferta skierowana jest do nowego klienta. Takim nowym klientem jest osoba, która nigdy dotąd nie była klientem Idea Banku, albo też Lion Banku. Osoba ta nigdy wcześnie nie mogła również składać wniosek o produkt Banku. Wnioskując o lokatę po raz pierwszy składa wniosek o produkt w Banku. Jest to warunek konieczny jaki trzeba spełniać, aby móc założyć lokatę.

Oferta lokaty w Alior Banku.

W Alior Banku pojawiła się propozycja lokaty z oprocentowaniem 2,5% przy założeniu lokaty na 90 dni lub na okres 186 dni. Jest tak naprawdę tylko jeden warunek, aby móc skorzystać z tej oferty. Na dzień, kiedy klient składa w banku wniosek o lokatę nie może mieć w Alior banku żadnych innych aktywnych produktów bankowych. Stała stopa procentowa sprawia, że można wyliczyć ile dokładnie uda nam się na tej lokacie zarobić. Zaletą tej oferty jest z pewnością fakt, ze do skorzystania z niej nie trzeba zakładać żadnego konta osobistego w banku, ale trzeba być jego nowym klientem. Osoby, które są już klientami Alior Banku z tej konkretnej oferty skorzystać nie mogą. Minimalna kwota na lokacie to 1 tysiąc złotych, a maksymalna to 200 tysięcy złotych. Lokatę najszybciej założymy online. Na koniec lokaty nasze środki, albo zostają przedłożone na kolejną lokatę, albo trafiają na nasz rachunek z jakiego przelewaliśmy pieniądze na lokatę. Łączna suma lokat jakie możemy założyć w ramach tej oferty nie może być wyższa niż 200 tysięcy złotych. Lokatę można zerwać przed terminem jedynie w banku. Jeżeli zerwiemy ją przed terminem zapadalności, bank nie naliczy nam odsetek. Zerwanie lokaty przed terminem jest nieopłacalne i jeżeli nie jest to konieczne powinniśmy tego unikać.

Bardzo dobrą ofertę lokaty bankowej znajdziemy w Santander Consumer Banku. Jest to lokata z oprocentowaniem 2,05% lub 2,3% jaką możemy założyć na rok lub na okres dwóch lat. Oferty tego banku coraz bardziej zyskują w oczach klientów. Standardowe oprocentowanie wynosi 2,05%, ale można je z bankiem negocjować, aby było wyższe. Nie musimy zakładać w banku konta, aby skorzystać z oferty. Jest to propozycja skierowana do nowego klienta banku. Kwota minimalna na lokacie to 5 tysięcy złotych, zaś maksymalna nie jest określona. Jest to propozycja jaka nie jest dostępna w oddziale banku. Wystarczy wypełnić krótki formularz i oddzwoni do nas konsultant banku z propozycją.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.